Regiosmak

Pesto, to nowa restauracja i pizzeria, która rusza w Zielonej Górze

Otwarcie Pesto odbędzie się we wtorek 7 maja b.r. To najnowsza restauracja, która zostanie otwarta w Zielonej Górze. Specjalnie z tej okazji, na cały dzień przygotowano rabat na wszystkie potrawy w wysokości 20 procent.

 - Będzie tradycyjnie, a to oznacza, że w naszym menu nie zabraknie polskich potraw, takich jak kotlety schabowe czy mielone z ziemniakami i buraczkami – mówi szefowa Pesto. Na tym nie koniec. Pesto zaoferuje nam również pizzę w kilku rodzajach.

Restauracja mieści się na piętrze najnowszej galerii w Zielonej Górze otwartej przy ul. Franciszka Rzeźniczaka 3. Goście usiądą przy eleganckich drewnianych stołach. Przygotowano również część kawową z miękkimi fotelami. Pesto jest przyjazne dla dzieci. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano foteliki dostawiane do stołów.

Ekskluzywne wnętrze Pesto pozwoli nie tylko na obiady, ale również na biznesowe spotkanie z klientem podczas lunchu. Wypijemy tam również kilka rodzajów kaw.

Pesto stawia także na dowóz jedzenia do klienta. – Będzie smacznie i jak najszybciej – mówi szefowa Pesto.

Pesto to najnowsza restauracja i pizzeria w jednym miejscu na kulinarnej mapie Zielonej Góry. Położenie restauracji wypełnia tym samym dziurę, która dotychczas panowała na osiedlach Zastalowskim oraz cały czas rozrastającym się Zdrojowym.

Wkrótce sprawdzimy jak smaczne potrawy oferuje menu Pesto oraz jakimi umiejętnościami pochwali się szef kuchni.

Uwaga! Otwarcie Pesto odbędzie się już w najbliższy wtorek, 7 maja b.r. o godz. 12.00. Specjalnie z tej okazji, na cały dzień przygotowano rabat na wszystkie potrawy w wysokości 20 procent.

Cieszy nas każda nowa restauracja w mieście oraz nowa inicjatywa.